В Україні офіційно стартували електронні земельні торги через Прозорро.Продажі

В Україні офіційно стартували електронні земельні торги через Прозорро.Продажі

В Україні офіційно стартува ринок землі: Кабінет Міністрів України оприлюднив Постанову №1013. Платформа Прозорро.Продажі розпочиє проведення торгів з оренди державної та комунальної землі сільськогосподарського призначення і продажу й оренди земель не сільськогосподарського призначення, пише

Читай нас також у Viber та Telegram.

ВІТАЄМО учасників ринку землі в Україні! Постанову №1013, що впроваджує механізм продажу/купівлі (оренди) земель с/г призначення прийнято та введено в дію.

Постановою№1013 врегулювано питання продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису) встановлено вичерпаний перелік документів які потрібен мати Продавець (організатор аукціону) та Покупець земельної ділянки, вимоги до Покупця, та вимоги до технічної документації визначені п.29 Постанови

Продаж (оренда) земель с/г призначення що є власністю територіальних громад відбувається виключно в системі Прозорро.Продажі на конкурентних засадах. Торговельний майданчик PUBLIC PROC є авторизованим торговельним майданчиком системи Прозорро.Продажі за весь час роботи жодного учасника який скористався послугами майданчика не було дискваліфіковано з причині не належного чи то не повного надання пакету документів для участі в аукціоні, або у зв’язку з низькою кваліфікацією чи то не компетентністю спеціаліста майданчика.

Вичерпаний перелік земельніх ділянок с/г призначення та прав на них на майданчику за посиланням.

✅ Бажаєте продати або купити земельну ділянку (права,пай) реєструйтесь за посиланням.

«PUBLIC PROC – рекомендації краще за рекламу» 0 800 339 627 (безкоштовно для всіх операторів) 050 532 01 85 Працюємо 24/7 без перерви та вихідних.