Державний аукціон ProZorro.Продажі, рекомендації з використання ресурсу, купівля державного майна.

Державний аукціон ProZorro.Продажі, рекомендації з використання ресурсу, купівля державного майна.

Корисна інформація для покупців Prozorro.Продажі

Українська електронна торгова система зараз набирає оборотів з продажу комунального та державного майна. Більше не потрібно відвідувати класичні аукціони щоб щось придбати, достатньо просто відкрити прозоро сайт та подивитися на всі потенційні запропоновані варіанти. Окрім торгів на сторінці можна ще знайти базу даних, яка буде дуже корисною, якщо відвідувач збирається займатися купівлею або продажом якогось майна. Було створено аукціон прозоро ще в 2016 році. Ініціатором виступило українське Міністерство економічного розвитку. Перші інвестиції структура отримала від НБУ та вкладів фізичних осіб.

Було створено аукціон прозоро для того, щоб збільшити державні продажі, розширити коло потенційної аудиторії, прозоро, ефективно, швидко та якісно продавати майно, активи комунальної та державної власності. Ще одна мета — запобігати корупції, й ProZorro.Продажі це дійсно вдається.

На аукціоні прозоро можна придбати будь-який актив. Наприклад, це можуть бути корисні копалини чи оренда вагонів Укрзалізниці. Варіантів більше сотні й всі вони дуже вигідні. Сучасні аукціони прозоро пропонують конфіденційність, захист користувачів та всіляку підтримку.

Як відбувається продаж об’єктів?

Пропонує електронний майданчик прозоро дуже прості умови співпраці. Кожен має змогу стати власником обраного активу чи отримати офіційний дозвіл на роботу з українськими корисними копалинами. Через цей сайт можна навіть на будь-який час орендувати приміщення й при цьому не переплачувати, оскільки на всі послуги встановлені досить низькі ціни. Офіційні електронні майданчики прозоро пропонують якісні тендери.

Для участі у аукціоні необхідно виконати наступні кроки:

  • зареєструватися на сайті;
  • ознайомитися з потенційними лотами;
  • обрати тематику;
  • вивчити умови продажу чи оренди;
  • подати заявку на участь в аукціоні;
  • сплатити внески;
  • подати пропозицію.

Зазвичай майданчики прозоро надають перевагу найбільшій сумі за конкретний лот, тому, щоб перемогти необхідно робити більші ставки. Додатково можна взяти участь ще й у лотах на підвищення ціни за англійською стратегією. Сайт прозоро майданчики пропонує на будь-який смак. Необов’язково намагатися виграти саме в українському тендері, як варіант, можна розглянути голландські аукціони. Головне - успішно пройти кваліфікацію та загалом дочекатися завершення торгів. До цього моменту покупець не може дізнатися, хто став переможцем.

Чому це вигідно?

Зараз купівля чи оренда майна — це не тільки дорого, а ще й дуже ризиковано, тому, чому б не змінити тактику та не скористуватися офіційним державним сайтом, щоб отримати необхідне та зробити гарний внесок у розвиток бізнес-направлення України? Ресурс прозоро продажі проводить щоденно. На сайті можна більш детально ознайомитися з запропонованими варіантами та подивитися на вже існуючу статистику. За всі роки існування вдалося провести більше кількох тисяч аукціонів.