Державний аукціон ProZorro.Продажі, рекомендації з використання ресурсу, купівля державного майна.

Державний аукціон ProZorro.Продажі, рекомендації з використання ресурсу, купівля державного майна.

Корисна інформація для покупців Prozorro.Продажі

Українська електронна торгова система зараз набирає оборотів з продажу комунального та державного майна. Більше не потрібно відвідувати класичні аукціони щоб щось придбати, достатньо просто відкрити прозоро сайт та подивитися на всі потенційні запропоновані варіанти. Окрім торгів на сторінці можна ще знайти базу даних, яка буде дуже корисною, якщо відвідувач збирається займатися купівлею або продажом якогось майна. Було створено аукціон прозоро ще в 2016 році. Ініціатором виступило українське Міністерство економічного розвитку. Перші інвестиції структура отримала від НБУ та вкладів фізичних осіб.


Ринок землі: Документи необхідні для купівлі-продажу ділянки

Ринок землі: Документи необхідні для купівлі-продажу ділянки

1 липня 2021 року в Україні відкриється ринок землі. Вже на першому етапі громадяни України зможуть купляти і продавати земельні ділянки. Про це повідомляє Канал 24.

Багато українців уже готуються до процедури купівлі-продажу, яка, як запевняють ініціатори земельної реформи, буде максимально спрощеною.

Які документи необхідні для оформлення договору купівлі-продажу земельної ділянки? Надаємо перелік для продавця і покупця.


Відкриття ринку землі: як продати свою ділянку

Відкриття ринку землі: як продати свою ділянку


З 1 липня в Україні відкривається ринок землі

Уже через кілька днів українці зможуть вільно продавати свої сільськогосподарські земельні ділянки, що належать їм на праві приватної власності. З 1 липня 2021 вступає в силу історичний Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обороту земель сільськогосподарського призначення», який відкриває ринок землі в Україні.

Цим документом визначаються основні правила купівлі-продажу ділянок, які слід знати всім українцям – власникам землі, навіть якщо вони найближчим часом не планують її продавати. У Міністерстві юстиції неодноразово звертали особливу увагу громадян на кілька моментів напередодні запуску ринку землі, повыдомляє Obozrevatel. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/economics/finances/vidkrittya-r...


Аукціон з продажу прав вимог АТ "ДЕРЖАВНИЙ ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИЙ БАНК УКРАЇНИ"

Аукціон з продажу прав вимог АТ "ДЕРЖАВНИЙ ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИЙ БАНК УКРАЇНИ"

5 липня 2021 року відбудеться аукціон з продажу прав вимог АТ "ДЕРЖАВНИЙ ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИЙ БАНК УКРАЇНИ"

Це перший лот “поганих” кредитів, який виставляє державний банк на Прозорро.Продажі. Команда Прозорро.Продажі довго та наполегливо йшли до підготовки цього пулу до продажу, тому зараз необхідно докласти максимум зусиль, аби цей лот було успішно реалізовано. Прийняти участь в аукціоні та ознайомитися з умовами продажу ви можете на нашому майданчику за посиланням https://auction.org.ua/public/view/UA-PS-2021-06-03-000090-2.Київ, Бердянськ і Львів найактивніше здавали майно в оренду через «Прозорро.Продажі» і очолили рейти

Київ, Бердянськ і Львів найактивніше здавали майно в оренду через «Прозорро.Продажі» і очолили рейти

«Прозорро.Продажі» традиційно аналізує, які міста найактивніше та найефективніше користувалися системою електронних аукціонів. Цього разу вирішили дізнатися, яке ж місто найактивніше здавало в оренду майно за новими правилами - через онлайн аукціони “Прозорро.Продажі” протягом 4 кварталу 2020 року.


Графік проведення аукціонів в електронній торговій системі Prozorro.Продажі змінено у зв'язку з вих

Графік проведення аукціонів в електронній торговій системі  Prozorro.Продажі змінено у зв'язку з вих

За стандартним графіком аукціони проходять в робочі дні з понеділка по п'ятницю з 9 до 18 години.

Офіційні вихідні, в які аукціони не відбуватимуться:

25 грудня, 1, 7, 8 січня 2021 - офіційні вихідні, а тому аукціони проходити не будуть.

Звертаємо увагу, що 16 січня - робоча субота, в цей день аукціони НЕ ПРОВОДИТИМУТЬСЯ, через юридичні обмеження, які зобов’язують проводити аукціони лише з понеділка по п’ятницю.

ВАЖЛИВО: якщо ваш аукціон заплановано на один з неробочих днів, система автоматично запланує його на найближчий робочий день.

Втім нагадуємо, що подавати пропозиції на торги (заявки) чи вносити оголошення в систему ви можете в будь-який день та час.

Тому закликаємо організаторів якісно описувати лоти (додавати фотографії об’єктів, технічні паспорти і тд), а учасників подаватись на торги.

На сайті prozorro.sale та сайтах торговельних бірж відображається актуальна дата проведення аукціону.

Вдалих продажів!