?>

    Аукціон з продажу майна банкрута Яворської Наталії Миколаївни у межах справи про неплатоспроможність № 916/3711/20

Прийняття заяв на участь Аукціон Очікується опублікування протоколу Очікується оплата Очікується підписання акту/договору Аукціон завершено. Акт/договір підписано

880 000,00 грн.

Дата публікації процедури

01.05.2026 / 17:38

Період редагування

до 05.05.2026 / 18:00

Період подання пропозицій

до 11.05.2026 / 16:30

Період аукціону (з)

11.05.2026 / 09:45

Деталі аукціону

Ідентифікатор аукціонуBRD001-UA-20260501-33480

Лот виставляється2

Ідентифікатор попереднього аукціонуBRE001-UA-20250430-05058

Знижка0% ( грн.) від ціни попереднього аукціону - грн. (без ПДВ)

Посилання на протокол торгівHTML | PDF | DOC

Статус процедуриОчікується опублікування протоколу

Тип процедуриПродаж майна боржників у справах про банкрутство на голландському аукціоні

Підтип процедуриПерший повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни

Номер лота2704101626 - 2

Назва аукціонуАукціон з продажу майна банкрута Яворської Наталії Миколаївни у межах справи про неплатоспроможність № 916/3711/20

Інформація про Організатора аукціонуАрбітражний керуючий Дарієнко Віктор Дмитрович
ІПН/РНОКПП - 2199301513
Адреса - 65001, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Садова, будинок 18, офіс 5

Опис аукціонуЗагальна інформація про аукціон: аукціон з продажу майна банкрута у справі про неплатоспроможність № 916/3711/20, відкритій ухвалою господарського суду Одеської області від 26.01.2021 року стосовно боржника Яворської Наталії Миколаївни. Посилання на попередній аукціон: https://sale.uub.com.ua/PositionForm.aspx?code=BRE001-UA-20250430-05058.
Відомості про продавця майна (боржника): Яворська Наталія Миколаївна (дівоче прізвище Флоринська; РНОКПП 2704101626; вул. Степова, 68, кв. 29, м. Одеса, 65005) в особі керуючого реалізацією майна боржника Яворської Н.М. арбітражного керуючого Дарієнка Віктора Дмитровича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 284 від 31.05.2013 року.

Відомості про замовника аукціону: арбітражний керуючий Дарієнко Віктор Дмитрович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 284 від 31.05.2013 року), юридична адреса та поштова адреса: 65001, м. Одеса, вул. Садова, 18, офіс 5; телефон: +380503168218; електронна пошта: davida1@ukr.net, який діє на підставі постанови господарського суду Одеської області від 07.06.2022 року по справі № 916/3711/20.

Порядок оформлення участі в аукціоні: Порядок реєстрації учасників аукціону, встановлений Розділом VI Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2019 року № 865 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/865-2019-%D0%BF#Text) та п.п. 17 та 18 Регламенту роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі щодо організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство, затвердженого наказом ДП «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ» № 39 від 18.10.2019 року. Перелік та реквізити авторизованих електронних майданчиків для сплати гарантійного внеску: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2 Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати у у керуючого реалізацією майна боржника Яворської Н.М. - арбітражного керуючого Дарієнка В.Д. в робочі дні з 10:00 до 17:00 год.

Порядок та умови отримання майна переможцем аукціону: відповідно до ч. 1-3 ст. 85 Кодексу України з процедур банкрутства переможець аукціону зобов’язаний сплатити запропоновану ним ціну (з урахуванням різниці між розміром сплаченого гарантійного внеску і розміром винагороди оператора авторизованого електронного майданчика) на рахунок боржника протягом 10 робочих днів з дня оприлюднення в електронній торговій системі інформації про результати аукціону. У разі якщо покупцем є кредитор, вимоги якого забезпечені проданим майном, він зобов’язаний сплатити позитивну різницю між сумою, визначеною відповідно до частини першої цієї статті, та розміром вимог забезпеченого кредитора. Забезпечений кредитор зобов’язаний також оплатити витрати, пов’язані з утриманням, збереженням та визначенням вартості предмета забезпечення. За умови сплати переможцем аукціону не менш як 50 відсотків належної до сплати суми строк оплати продовжується на 10 календарних днів. Відповідно до ч. 1 ст. 87 Кодексу України з процедур банкрутства придбане на аукціоні майно, майнове право передається, а право вимоги відступається покупцю після повної сплати запропонованої ним ціни. Про передачу майна складається акт про придбання майна на аукціоні. Відповідно до ст. 88 Кодексу України з процедур банкрутства в акті про придбання майна на аукціоні зазначаються: ім’я (назва) та місце проживання (місцезнаходження) продавця та покупця, а також оператора авторизованого електронного майданчика; відомості про майно, придбане на аукціоні, та його ціна; адреса веб-сторінки, на якій розміщено відомості про проведення аукціону; інформація про повну сплату ціни за придбання майна на аукціоні. Акт про придбання майна на аукціоні складається у простій письмовій формі та не потребує нотаріального посвідчення. Такий акт підписується замовником аукціону та покупцем не пізніше трьох робочих днів після повної сплати переможцем запропонованої ним ціни. Відповідно до ч. 3 ст. 87 Кодексу України з процедур банкрутства протокол про результати аукціону та акт про придбання майна на аукціоні є підставою для видачі нотаріусом свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів) та державної реєстрації права власності або іншого майнового права на нерухоме майно в порядку, передбаченому законодавством. Послуги нотаріуса в такому разі оплачує покупець.

Можливість надання переможцю аукціону податкової накладної – відсутня.
Розмір винагороди оператора авторизованого електронного майданчика: Відповідно до пп. 39, 40 Постанови Кабінету Міністрів України «Питання функціонування електронної торгової системи з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)» від 02.10.2019 року № 865, якою затверджено Порядок організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), розмір винагороди оператора становить 4 відсотки ціни продажу лота (з урахуванням податку на додану вартість), але не більше однієї тисячі мінімальних заробітних плат. Якщо суми гарантійного внеску, сплаченого переможцем аукціону на рахунок оператора, недостатньо для сплати винагороди оператора, переможець аукціону протягом трьох робочих днів з дня закінчення аукціону додатково сплачує оператору суму коштів, якої не вистачає для сплати винагороди оператору в повному обсязі, на рахунок, зазначений в протоколі про результати аукціону, крім випадків, коли аукціон закінчився без визначення переможця або переможець аукціону відмовився від придбання майна. Обсяг відповідальності учасників аукціону в разі закінчення аукціону без визначення переможця та відповідальності переможця аукціону в разі його відмови від придбання майна (штрафу) обмежується розміром гарантійного внеску (винагорода оператора не може перевищувати розміру гарантійного внеску). З іншою актуальною інформацією щодо порядку проведення аукціону можна ознайомитися за посиланням: https://prozorro.sale/pokupcyam

Інформація про майно, що продається: здійснюється продаж земельної ділянки, яка належить банкруту Яворській Н.М. Відомості про земельну ділянку: земельна ділянка площею 0,1 га, перебуває у приватній власності боржника на підставі Державного акту на право власності на земельну ділянку, серії ЯЕ № 650285, виданого Овідіопольским районним відділом земельних ресурсів Головного управління земельних ресурсів Одеської області від 15.06.2007 року; кадастровий номер 5123783200:02:001:0057; цільове призначення: В.02.01 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Категорія земель: землі житлової та громадської забудови. На земельній ділянці відсутні будівлі та будь-які комунікації (вода, каналізація, газопостачання, електроенергія), без догляду за станом. Місцезнаходження земельної ділянки: Одеська область, Овідіопольський район, с. Нова Долина, вулиця Шевченка, 29. Відомості про обтяження та обмеження майна, права третіх осіб: майно знаходиться в іпотеці Акціонерного Товариства «Альфа-Банк» (код ЄДРПОУ 23494714; вул. Велика Васильківська, буд. 100, м. Київ, 03150) (іпотечний договір зареєстровано в Реєстрі № 2282, посвідчений приватним нотаріусом Овідіопольського районного нотаріального округу Куркан Н.Ф.), було арештовано у виконавчому проваджені.

Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єктаІнформацію про порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта можна отримати у арбітражного керуючого Дарієнка Віктора Дмитровича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 284 від 31.05.2013 року), юридична адреса та поштова адреса: 65001, м. Одеса, вул. Садова, 18, офіс 5; телефон: +380503168218; електронна пошта: davida1@ukr.net,- в робочі дні з 10:00 до 17:00 год.

Перелік та вимоги до оформлення документів(не задано)

Додаткові відомості(не задано)

№ справи про банкрутство916/3711/20

Найменування господарського судуГосподарський суд Одеської області

Податкова накладна надається?Ні

Обмеження(не задано)

Стартова ціна лота880 000.00 грн. (без ПДВ)

На фінальну суму нараховується ПДВНі

Розмір кроку аукціонуКроків: 99, відсоток зниження: 1%, розмір кроку - 8 800.00 грн.

Розмір кроку аукціону8 800.00 грн.

Гарантійний внесок88 000.00 грн.

Період редагування01-05-2026 / 17:38 - 05-05-2026 / 18:00

Період відповідей01-05-2026 / 17:38 - 10-05-2026 / 18:00

Період подання пропозицій01-05-2026 / 17:38 - 11-05-2026 / 16:30

Період аукціону11-05-2026 / 09:45 - 11-05-2026 / 16:45

Період запитань01-05-2026 / 17:38 - 10-05-2026 / 18:00

Веб-адреса для перегляду аукціонуhttps://auction.prozorro.sale/BRD001-UA-20260501-33480

Остання дата зміни процедури11-05-2026 / 16:45

Дата створення01-05-2026 / 17:39

Банківські рахунки організатора:

Плата за лотНазва банку - "АТ "Райффайзен Банк""
Призначення платежу - """
Опис - ""
Номер банківського рахунку в форматі IBAN: UA273003350000000262192150078
Валюта: Гривня


Реквізити одержувача: ІПН/РНОКПП - 2199301513, Юридична назва - ДАРІЄНКО ВІКТОР ДМИТРОВИЧ

Інформація про Організатора аукціону:

Повна юридична назва організаціїАрбітражний керуючий Дарієнко Віктор Дмитрович

№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого284

Дата видачі свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого31.05.2013

ІПН/РНОКПП2199301513

Адреса65001, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Садова, будинок 18, офіс 5

Контактна особа:

ПІБДарієнко Віктор Дмитрович

Номер телефону+380503168218

Номер факсу(не задано)

Адреса електронної поштиdavida1@ukr.net

Веб адреса(не задано)

Інформація про боржника:

Повна юридична назва організаціїЯворська Наталія Миколаївна

ІПН/РНОКПП2704101626

Адреса65005, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Степова, 68, кв. 29

Контактна особа:

ПІБАрбітражний керуючий Дарієнко Віктор Дмитрович

Номер телефону+380503168218

Номер факсу(не задано)

Адреса електронної поштиdavida1@ukr.net

Веб адреса(не задано)